IV edycja zawodów „Tropem Żubra”

Wszystkich miłośników sportów zimowych i aktywnej turystyki zapraszamy na IV edycję Bieszczadzkiego Biegu Narciarskiego „Tropem Żubra”, który odbędzie się 10 lutego 2018 roku. Bieg zostanie rozegrany na profesjonalnie przygotowanych trasach narciarskich zlokalizowanych wokół miejscowości Muczne. Dokładny przebieg trasy zostanie opublikowany tuż przed zawodami na stronie internetowej Stowarzyszenia Bieszczadzkie Trasy Narciarskie oraz na naszym profilu na Facebooku.

Zawody są otwarte zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Aby wziąć udział w biegu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wnieść opłatę startową. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Bieszczadzkie Trasy Narciarskie oraz Nadleśnictwo Stuposiany.

atrakcje w Bieszczadach - Tropem Żubra

Na wszystkich uczestników imprezy czeka moc atrakcji i niezapomniane emocje. Najnowsze informacje odnośnie zawodów można śledzić na Facebooku. W przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany formuły i terminu biegu lub jego odwołania (w przypadku odwołania zawodów organizator zwraca wpisowe).

Program całej imprezy dostępny jest tutaj.