Rodzinne ferie w Bieszczadach

Sezon zimowy w pełni a więc śniegu u nas co niemiara. Wszystkich rodziców pragnących zaoferować swoim pociechom ciekawy i aktywny wypoczynek w trakcie zimy, polecamy serdecznie nasze rodzinne ferie w Ośrodku CPL w Mucznem. Czekają tutaj na Państwa profesjonalnie przygotowane trasy do uprawiania narciarstwa biegowego, wieczorne seanse filmowe oraz bezpłatne zajęcia edukacyjne dla najmłodszych i nie tylko. A to zaledwie kilka z wielu zimowych atrakcji w Bieszczadach. Dodatkowo w okresie ferii, oferujemy rabat w wysokości 50% ceny za nocleg dla dzieci do lat 15*. Standardowy cennik usług dostępny jest tutaj.

Zajęcia prowadzone są przez edukatorów z Nadleśnictwa Stuposiany i mają na celu przybliżenie wiedzy z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej. Zadbaliśmy o to, aby każdy z uczestników naszych warsztatów bawił się dobrze niezależnie od wieku, dlatego zapraszamy zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorosłych.

Plan bezpłatnych zajęć (w godz. od 9:00 do 11:00)

  • Poniedziałki: Co hasa w stuposiańskich lasach? Zmaluj coś na plastrze!
  • Wtorki: Jak się masz, panie żubrze?
  • Środy: Mali tropiciele sprawdzają, kto kogo zjada w lesie – zależności pokarmowe i tropienie zwierząt.
  • Czwartki: Pomocnik leśniczego. Drewno jest z lasu.
  • Piątki: Potrafię pomóc – mali ratownicy.

Warsztaty będą przeprowadzane w sali edukacyjnej oraz w terenie. Zapisy oraz pytania odnośnie zajęć prosimy kierować telefonicznie na nr +48 501 046 896 lub do recepcji Centrum Promocji Leśnictwa. Zbiórki będą odbywać się codziennie w CPL pod warunkiem zgłoszenia min. pięciu osób.

*Promocja trwa do 22.02.2019 w dniach od poniedziałku do piątku.