Sezon zimowy uważamy za otwarty!

Zima na dobre zadomowiła się w Bieszczadach. Nasz dzielny ratrak Romek pracuje pełną parą, aby zapewnić Państwu, jak najlepsze warunki na trasach. Serdecznie witamy pierwszych amatorów zimowego szaleństwa, którzy nie czekali na nasze oficjalne zaproszenie i już od jakiegoś czasu korzystają z zimowych atrakcji w Mucznem.

Do Państwa dyspozycji, wraz ze Stowarzyszeniem Bieszczadzkie Trasy Narciarskie, oddajemy świetnie przygotowane ścieżki do uprawiania narciarstwa biegowego, usytuowane w sercu dzikich i malowniczych bieszczadzkich terenów. Jeżeli nie dysponują Państwo własnym sprzętem narciarskim to żaden problem – w naszym Ośrodku oferujemy gościom możliwość bezpłatnego wypożyczenia nart.

Zima to tutaj wspaniała pora dla piechurów, którzy pragną w ciszy odpocząć od zgiełku miasta i cenią sobie bliskość natury. Liczne szlaki spacerowe na terenie Nadleśnictwa Stuposiany oraz Bieszczadzkiego Parku Narodowego pozwolą Państwu uspokoić nerwy, zrelaksować się i nacieszyć oczy niezapomnianymi widokami.

Po zregenerowaniu sił warto wybrać się na przejażdżkę bryczką konną lub saniami uwieńczoną zabawą plenerową przy ognisku. Narty, długi zimowy spacer, kulig, ognisko a może wizyta w saunie albo jacuzzi? W naszym Ośrodku mogą Państwo liczyć nie tylko na relaks i komfortowy nocleg, ale również świetną zabawę. Na pewno każdy z Państwa znajdzie w Mucznem coś dla siebie, zapraszamy gorąco.