VIII edycja biegu „Tropem Żubra”

Już za nieco ponad dwa tygodnie, a dokładnie 18 lutego wystartuje VIII edycja Bieszczadzkiego Biegu Narciarskiego „Tropem Żubra”. Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników narciarstwa biegowego – niezależnie od wieku, czy też poziomu swoich umiejętności – do wzięcia udziału w zawodach. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin biegu dostępny jest na stronie Stowarzyszenia „Bieszczadzkie Trasy Narciarskie”, które wraz z Nadleśnictwem Stuposiany jest współorganizatorem tej nietuzinkowej imprezy sportowej.

Zawody „Tropem Żubra” w zaledwie kilka lat stały się jedną z największych zimowych atrakcji w Bieszczadach. Co roku do Mucznego przybywają dziesiątki profesjonalistów i zwykłych amatorów, aby sprawdzić swoje kompetencje i po prostu dobrze się bawić. To świetna okazja na integrację z innymi miłośnikami narciarstwa biegowego, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Polsce.

Zimą w Mucznem na wszystkich odwiedzających czekają profesjonalnie przygotowane trasy biegowe z homologacją FIS o łącznej długości 10 km, magiczne krajobrazy i oczywiście niepowtarzalny klimat. Nie wspominając już o komfortowych łóżkach w naszym przytulnym hotelu, czy pysznych regionalnych potrawach w naszej restauracji 😉